Strona/Blog w całości ma charakter reklamowy, a zamieszczone na niej artykuły mają na celu pozycjonowanie stron www. Żaden z wpisów nie pochodzi od użytkowników, a wszystkie zostały opłacone.
ARTYKUŁ SPONSOROWANY Moda, Uroda

Wyspecjalizowana depilacja laserowa wykonana w salonie urody Mona Lisa

Nowoczesne zabiegi Icoone Laser umożliwiające szybkie pozbywanie się cellulitu wykonywane są w Klinice Urody Mona Lisa. Dzięki nim można perfekcyjnie wymodelować figurę. Podciśnieniowy masaż ciała z wykorzystaniem wyspecjalizowanych głowic jakie zawierają miniotwory pozwala na docieranie do także ciężkodostępnych miejsc na ciele.

Zassanie fałdu skóry zalicza się do delikatnych, aczkolwiek jest bardzo precyzyjne. Dlatego głowice urządzenia mogą poradzić sobie nawet z bardzo wiotką skórą. Nieingerujące w organizm usuwanie tkanki tłuszczowej sprawdzi się też w usuwaniu blizn i obrzęków. Używanie zmotoryzowanych głowic z energią światła LED oraz lasera wpływającego na tkankę tłuszczową daje efekt fotochemiczny w tkankach. W rezultacie, dochodzi do przyspieszenia przemiany komórek, jak i do zredukowania cellulitu przez zmniejszenie objętości adipocytów. Takie zabiegi na cellulit Poznań umożliwiają naturalny ich rozkład i usuwanie z organizmu.

Efekty, jakich można się spodziewać to: poprawa prezencji oraz napięcia skóry, poprawa elastyczności tkanki skórnej, wyszczuplenie, zredukowanie cellulitu, poprawa samopoczucia, zrelaksowanie, zredukowanie obrzęków a także w przypadku pań po ciąży – powrócenie do wcześniejszej sylwetki. Co ważne, taki zabieg może być wykonany także w przypadku skóry z tendencją do pękających naczynek. Masaż z użyciem Icoone Laser może być też zrobiony u osób o dowolnym fototypie skóry. Idealne rezultaty można otrzymać po około od 10 do 15 zabiegów.

ℹ️ ARTYKUŁ SPONSOROWANY

Dodaj komentarz

Podobne publikacje