Strona/Blog w całości ma charakter reklamowy, a zamieszczone na niej artykuły mają na celu pozycjonowanie stron www. Żaden z wpisów nie pochodzi od użytkowników, a wszystkie zostały opłacone.
ARTYKUŁ SPONSOROWANY Turystyka, Sport

Wyspa na której każdy wyszuka coś zachwycającego

Mali Losinj to wyspa na jakiej każdy odnajdzie coś niezwykłego. Są turyści dla których głównie znaczące będzie piękno roślinności. Dla innych z kolei znaczące będzie to, że w cudownych warunkach mają możliwość uprawiać sporty wodne lub inne, wiążące się z letnią aktywnością. Znajdą tu dla siebie także coś wielbiciele obiektów zabytkowych. Jest ich tutaj wiele i nawiązują do historii miasta.

Na przykład, naprzeciw Muzeum Apoksyomenosa zakotwiczona jest drewniana łódka motorowa Nerezinac, pełniąca rolę muzeum pod gwiazdami. Taki zrobiony z drzewa jacht jest przykładem tradycyjnego przemysłu stoczniowego w Malim Losinju. Na wyjątkową uwagę zasługuje punkt widokowy w Mali Losinj, u szczytu wzniesienia Umpiljak. Z Providency można oglądać piękną panoramę miasteczka oraz okolicę wyspy. Punkt ten jest połączony z miejscem do wypoczynku. Na wyspie znajduje się kilka popularnych plaż żwirkowych, skalistych, a nawet piaszczystych. Więcej informacji można znaleźć na witrynie internetowej https://htz.hr/hr-HR/press/objave-za-medije/aplikacija-za-smartphone-mobilne-uredaje-losinj-otok-vitalnosti

Przyjezdni, jacy dotychczas byli zdecydowani na podróż tu prezentują swoje przeżycia i będą dzielić się praktycznymi poradami wyjątkowo często w Internecie, czyli ktoś, kto jedzie po raz pierwszy do Mali Losinj ma możliwość dużo z tego się dowiadywać. W Mali Losinj rekomendowana jest gastronomia.

Aby posmakować regionalnych oraz wywodzących się z Chorwacji specjalności warto odwiedzić restauracje: Veli Zal, Villa Mozart, Losinjsko jidro lub knajpki: Lanterna, Odisej i Val di Sole. Miasto w przeszłości było miastem portowym, jak i wiele miasteczek w Chorwacji. Teraz jest kojarzone z przepychem: łodzie, jachty, statki, knajpki, zabytki. Interesujące jest, że na wyspie zadomowiło się około sto pięćdziesiąt delfinów. Przemieszczają się one blisko powierzchni wody, robiąc widowiskowe skoki. Samo spotkanie delfina jest czymś niezapomnianym. Delfiny to znak rozpoznawczy Losinj. W porze letniej przyjeżdżając do miasteczka można bardzo dobrze się bawić na przeróżnych imprezach.

ℹ️ ARTYKUŁ SPONSOROWANY

Dodaj komentarz

Podobne publikacje