Strona/Blog w całości ma charakter reklamowy, a zamieszczone na niej artykuły mają na celu pozycjonowanie stron www. Żaden z wpisów nie pochodzi od użytkowników, a wszystkie zostały opłacone.
ARTYKUŁ SPONSOROWANY Zdrowie

Wstydliwy kłopot – w jaki sposób wygląda odtruwanie alkoholowe?

Jednym z w największym stopniu spektakularnych opracowań dotyczących leczenia nałogów jest metoda, która opracował Allen Carr (Easyway). Zasadza się na jednej idei, jaką odnieść można do wszystkich uzależnień, z jakimi tylko wolno się w życiu borykać. Odniósłszy sukces pierwszym podręcznikiem traktującym o sposobie na rzucenie palenia, Carr podejmuje się też wyzwania, jakim jest leczenie alkoholizmu – więcej na odtruwanie alkoholowe Warszawa. Należałoby tu dodać, że miał już wtenczas na koncie wyrwanie ze szponów nałogu takie sławy, jak Anthony Hopkins, Ashton Kutcher, Richard Branson, co przysporzyło się do jego globalnego rozgłosu. Własną książkę Prosta metoda, w jaki sposób skutecznie kontrolować alkohol Carr kieruje do wszystkich, którzy uświadomili sobie, iż przekroczyli jakąś magiczną granicę rozsądku oraz samokontroli.

Uzmysławia niesamowicie znaczący fakt, a mianowicie, iż kłopot choroby alkoholowej dotyka o dużo częściej ludzi uformowanych, piastujących odpowiedzialne zawody, ważne funkcje społeczne niż-w jaki sposób się potocznie sądzi-osoby z marginesu społecznego.

Swój sposób na leczenie alkoholizmu zasadza na wpojeniu odbiorcom mechanizmu przedsięwzięcia tzw. pułapki alkoholowej, która ma podłoże mentalne, a nie czysto fizyczne, jak się powszechnie twierdzi (a zwłaszcza jak twierdzą osoby uzależnione). Autor w poradniku koncentruje się zwłaszcza na obalaniu stereotypów związanych z alkoholem, przede wszystkim uwidoczniając nonsens kojarzenia go z atrybutem dobrej zabawy oraz towarzyskości.

ℹ️ ARTYKUŁ SPONSOROWANY

Dodaj komentarz

Podobne publikacje