Strona/Blog w całości ma charakter reklamowy, a zamieszczone na niej artykuły mają na celu pozycjonowanie stron www. Żaden z wpisów nie pochodzi od użytkowników, a wszystkie zostały opłacone.
ARTYKUŁ SPONSOROWANY Zdrowie

Wózek do transportu chorych na leżąco – Sklep medyczny www.euro-medical.pl – Przeczytaj

Prowadzisz klinikę czy prywatny szpital, jesteś pielęgniarką lub zajmujesz się zaopatrzeniem szpitali – szukasz wózków do transportu pacjenta na leżąco? A może poszukujesz wózka do przewożenia chorych na siedząco. Pomożemy Ci zakupić produkt z którego będziesz zadowolony przez lata użytkowania na nim. Zanim dokonasz zakupu przeczytaj poniższy wpis i porządnie zastanów się nad wybranym asortymentem tylko po to żebyś w przyszłości nie żałował swojego zakupu. No początek zastanów się jakie opcje powinien posiadać Twój nowy wózek do przewożenia chorych?

Funkcje, które należy wziąć pod uwagę wybierając wózek do transportu chorych.

– Czy twój wózek ma posiadać regulowaną wysokość? Na rynku Polskim znajdziesz wózki o nie regulowanej wysokości – ale czy naprawdę takiego szukasz? Zastanów się czy nie lepszym rozwiązaniem będzie wózek do transportu chorego ze śrubową regulowaną wysokością? Ta funkcja pozwala na wygodną pracę personelowi szpitalnemu ale stanowi też o dobrej wygodzie dla pacjenta. Opiekun pracować będzie w idealnej pozycji, by szybko i wygodnie posadzić pacjenta na wózku do przewożenia chorych. Regulowana wysokość pozwala przeniesienie pacjentana wózek bez konieczności jego dźwigania.Warty odnotowania jest fakt że na rynku można zobaczyć wózki o hydraulicznej regulacji wysokości oraz o ręcznej regulacji wysokości. Te ostatnie sprawiają pewne problemy. Wózki o ręcznej regulacji wysokości wymagają użycia pewnej siły przez personel medyczny a wiemy że większą ilość zajmują go w znaczniej mierze kobiety. Przy zakupie wózka polecamy zabrać ten fakt wziąć pod uwagę.

Decydując się na wózek do przewożenia chorych zaleca się wziąć pod uwagę jego obciążenie. Obciążenie odnosi się do maksymalnego obciążenia, jakie może utrzymać wózek do przewozenia chorych. Im większa nośność wózka – tym wózek będzie Ci dłużej służył. Dlaczego?, ponieważ wózki o zwiększonej nośności produkowane są z grubszych profili stalowych. Taki wózek z doświadczenia będzie dłużej pracował.

Jeśli jesteś zainteresowany zakupem wózka do przewożenia chorych na leżąco Zobacz pełną ofertę na wózki do przewożenia chorych w firmie Euro-Medical z Żywca

Zaufaj Euro-medical przy wyborze sprzętu medycznego lub aparatur medycznej. Poznaj naszą stronę WWW i nasz asortyment który tam się znajduje. Główne kategorie produktów to: łóżka szpitalne, wózki zabiegowe, wózki anestezjologiczne, szafki przyłóżkowe, hol tery, elektrokardiografy, puls oksymetry. Postaw na kompleksową albo odrębną realizację.

Zapraszamy do kontaktu:
F.H.U. Euro-Medical
 ul. Fabryczna 19
34-300 Żywiec
Tel.: 33-432-25-90

ℹ️ ARTYKUŁ SPONSOROWANY

Dodaj komentarz

Podobne publikacje