Strona/Blog w całości ma charakter reklamowy, a zamieszczone na niej artykuły mają na celu pozycjonowanie stron www. Żaden z wpisów nie pochodzi od użytkowników, a wszystkie zostały opłacone.
ARTYKUŁ SPONSOROWANY Zdrowie

Profesjonalna poradnia przyjmująca pacjentów ze schorzeniami endokrynologicznymi

Profesjonalna poradnia przyjmująca pacjentów ze schorzeniami endokrynologicznymi prosperująca w województwie warmińsko – mazurskim jest wybierana przez chorych, jacy mają świadomość tego, jak ważne jest dbanie o swój stan zdrowia pod okiem wykwalifikowanego specjalisty. Przyjmujący w tym gabinecie endokrynolog elbląg profesor doktor habilitowany nauk medycznych Krystian Jażdżewski zdobył również specjalizację w chorobach wewnętrznych i onkogenetyce. Posiada specjalizację w genetyce klinicznej, wobec czego poradzi sobie nawet z szczególnie trudnymi przypadkami lekarskimi.

Zdobył doświadczenie w cenionej klinice w USA, gdzie pracował nad dziedziczeniem nowotworów. Wykrył wtedy gen mający wpływ na dziedziczenie raka tarczycy. Teraz zarządza on zespołem lekarzy oraz naukowców Zakładu Medycyny Genomowej Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego oraz Centrum Nowych Technologii Uniwersytetu Warszawskiego. Z tego względu pacjenci, którzy zapisują się tutaj na rozmowę wiedzą, że są pod opieką eksperta, który podchodzi do swojej pracy rzetelnie oraz jego diagnostyka będzie trafna.

Konsultacje endokrynologiczne mogą odbywać się również w formie zdalnej, czyli na wsparcie mogą liczyć pacjenci z całego kraju. Konsultacje mogą dotyczyć tego typu problemów jak: choroba Hashimoto, choroba Graves – Basedowa, guzki tarczycy, hiperprolaktynemia, niedoczynność przysadki, czynne hormonalnie gruczolaki, guzki nadnerczy, menopauza i andropauza, zaburzenia metaboliczne, nadwaga, potliwość, suchość skóry, a także retinopatia. Aby umówić się na rozmowę z profesorem wystarczy przedzwonić na numer telefonu umieszczony na witrynie internetowej.

Diagnostyka i leczenie zaburzeń hormonalnych to specjalność podanej placówki, w jakiej ekspert ciągle się doskonali. Z tego powodu jego gabinet ma dużo dobrych opinii oraz pacjenci będą ufać w sposoby kuracji, jakie są im oferowane w tym miejscu. Wystarczy przyglądać się opiniom na stronie www, żeby nabrać o tym przekonania.

ℹ️ ARTYKUŁ SPONSOROWANY

Dodaj komentarz

Podobne publikacje