Strona/Blog w całości ma charakter reklamowy, a zamieszczone na niej artykuły mają na celu pozycjonowanie stron www. Żaden z wpisów nie pochodzi od użytkowników, a wszystkie zostały opłacone.
ARTYKUŁ SPONSOROWANY Usługi

Pomysł na wieczór panieński – limuzyna

Takim tytułem określane są imprezy organizowane dla młodych panien lub kawalerów wchodzących w związek małżeński. Wieczory panieńskie są organizowane w naszym kraju blisko dwóch tygodni przed ślubem (w Stanach Zjednoczonych jest to noc przed samym weselem). Ich przygotowaniem muszą zająć się koleżanki lub też kobiety z rodziny panny młodej, jakie organizują niespodziankę dla przyszłej żony. Coraz to rzadziej zajmuje się tym panna młoda. Znacząca jest lista gości – najprzyzwoiciej by były to wyłącznie kobiety najbliższe pannie młodej, bowiem to jakkolwiek impreza, jaka ma być dla niej prezentem. Należałoby też wcześniej ustalić pewien plan czy scenariusz przyjęcia, tak żeby wszystko było dobrze zaplanowane i nie spotkały cię żadne nieprzyjemne niespodzianki.

Modne są wyjścia na miasto, do klubu, w jakim wynajęta jest sala czy też loża, a także wynajęcia tancerza, jaki zatańczy erotyczny taniec dla panny młodej. Żeby uatrakcyjnić wyjście możecie się przebrać stosując jedynie wskazany motyw (np. za aniołki, diablice czy zespół tańca gogo). Odjazdową opcją jest również limuzyna – znacznie więcej na limuzyna Wrocław. Organizacja wieczoru panieńskiego nie winna być jednym upominkiem, jaki dostanie panna młoda w trakcie swojej ostatniej nocy wolności. W ten wieczór powinna ona zostać obdarowana śmielszymi podarkami, które mają się jej przydać w przyszłym życiu małżeńskim.

Do najpopularniejszych podarków należą gadżety na noc poślubną: kajdanki, opaska na oczy, figlarna bielizna lub też erotyczne przebranie, olejki do masażu czy rozbudzające zmysły płyny do kąpieli. Panny młode dostają też wałki, koszulki ze śmiesznymi tekstami, książki z kamasutrą czy płyty z ponętną muzyką. Pomysłem na niepospolity wieczór panieński jest wynajęcie fachowego tancerza, który wykona striptiz dla panny młodej i jej przyjaciółek obecnych na przyjęciu.

Przedstawi on atrakcyjną choreografię, pierwszorzędny taniec i niezapomniane show. Może również wedle życzenia organizatorki imprezy wcielić się w wybraną przez nią rolę – słynnego aktora, figura filmową czy chociażby policjanta. Taki striptizer swój pokaz może opisać również w domowym zaciszu, jak oraz w klubie, w jakim się bawicie.

ℹ️ ARTYKUŁ SPONSOROWANY

Dodaj komentarz

Podobne publikacje