Usługi

Podwyższenie mocy przyrostu w aucie

Rzetelnie zrealizowany tuning elektroniczny w stolicy oferuje firma UNITRONIC. Technika ta bazuje na modyfikacji programu w urządzeniu elektronicznym ECU, odpowiedzialnym za kierowanie pracami pilota silnika w ten sposób, aby zwiększać moc silnika i równocześnie polepszyć przebieg charakterystyki jego momentu obrotowego.

Konfiguracje fabryczne map sterujących silnika, jakie zapisywane są w pamięci ECU to rezultat dążenia producentów do zagwarantowania niezawodnego działania oraz solidności silników przy uznaniu, iż z samochodu będzie korzystał przeciętny kierowca. Z tego powodu też opłaca się zdecydować się na chiptuning bmw Warszawa kiedy chce się poprawiać osiągi silnika.

Wtedy zmiany w mapach przez specjalistów przynoszą pewność, iż chiptuning zostanie wykonany wzorowo, a kierowca który ma większe wymagania będzie miał okazję chwalić się doskonałym stylem jeżdżenia. Modyfikacje dokonane w jednostce sterującej silnika umożliwią otrzymać zwiększoną moc i moment obrotowy. Doskonała znajomość silnika i jednostki sterującej sprawiają, iż eksperci, jacy zrobią chiptuning mercedes Warszawa mogą zagwarantować zleceniodawcom, iż wszystko zostanie zrobione w bezpieczny sposób. Modyfikacje będą kalibrowane bezpośrednio w ten sam sposób jak u producenta, a więc nie będzie mowy o nieprawidłowościach w jednostce napędowej.

Nawet niewielkie zmiany sprawią, iż można będzie oczekiwać na korzystniejsze osiągi pomimo niedużych przedziałów zmian i utrzymać solidność jednostki napędowej, szczególnie automatycznych skrzyń biegów i w urządzeniach takich jak filtr cząstek stałych. Zmiany będą dotyczyć często chiptuning bmw Warszawa, ale też samochodów jakimi są BMW, Audi, Opel, czy Toyota. Na witrynie warsztatu można przeglądać przykładowe zmiany a także zaznajomić się z detalami odnoszącymi się do realizacji zamówień. Warto pytać o sporo kwestii szczegółowych pracowników, jeżeli z usługi tej robi użytek się po raz pierwszy.

Dodaj komentarz

Podobne publikacje