Strona/Blog w całości ma charakter reklamowy, a zamieszczone na niej artykuły mają na celu pozycjonowanie stron www. Żaden z wpisów nie pochodzi od użytkowników, a wszystkie zostały opłacone.
ARTYKUŁ SPONSOROWANY Usługi

O jakich rzeczach należy pamiętać montując separator tłuszczu

Gastronomiczne obiekty, jakie stosują w kuchni dużo różnych tłuszczy, muszą zadbać o ich właściwą utylizację. Bezpośrednie wylewanie do kanalizacji nie jest możliwe, bo zabraniają tego przepisy. Z tego też powodu w takich przypadkach niezbędne będzie zamontowanie specjalnego separatora tłuszczu, jaki dokładnie oczyści ścieki z takich substancji. Podczas instalacji separatora trzeba mieć na uwadze parę ważnych rzeczy. Przede wszystkim należy do dobrać parametrami do tego, co będzie spływać do niego z kuchni.

Poza tym należy go ustawić w takiej lokalizacji, żeby zapewnić łatwość dostępu. Jest to spowodowane tym, że regularnie wykonywać będzie trzeba serwis separatorów, i firma zajmująca się tym tematem musi mieć łatwy dojazd. Oczywiście firmy z tej branży są przygotowane na wiele różnych sytuacji, dysponują też sprzętem mającym duży zasięg, ale czasem mogą się zdarzyć sytuacje, że nawet to może nie pomóc. W zasadzie wszystko da się zrobić, ale jeśli trzeba będzie wykonywać jakieś niestandardowe prace, to zapewne czyszczenie separatorów cena również będzie trochę wyższa.

Podczas użytkowania separatora w zbiorniku będą się gromadzić odseparowane tłuszcze, dlatego też co jakiś czas należy je wywieźć. Taki czyszczenie separatorów śląskie musi być wykonywane przez firmę posiadającą niezbędne uprawnienia, a także wspominany wcześniej pojazd do przewożenia takiego ładunku. Przeważnie tego typu serwis należy wykonywać raz na miesiąc, lecz w każdym przypadku trzeba ustalić go indywidualnie.

ℹ️ ARTYKUŁ SPONSOROWANY

Dodaj komentarz

Podobne publikacje