Strona/Blog w całości ma charakter reklamowy, a zamieszczone na niej artykuły mają na celu pozycjonowanie stron www. Żaden z wpisów nie pochodzi od użytkowników, a wszystkie zostały opłacone.
ARTYKUŁ SPONSOROWANY Budownictwo, Przemysł

Łazienkowe płytki – jak je dobrze wybrać do łazienki

Osoby które planują wyremontowanie łazienki bardzo często stają przed wybraniem jak najlepszych płytek. Wybór bowiem takich płytek jest w sklepach tak pokaźny, że niejednokrotnie jest się zwyczajnie trudno ostatecznie zdecydować, tak dużo różnych wzorów się podoba.

A rozmaitych możliwości w tym zakresie jest faktycznie dużo, bo rodzimi wytwórcy mają pokaźną ofertę swoich produktów, a w wielu sklepach można też będzie dostać niezwykle ciekawe i oryginalne hiszpańskie płytki. Przy zakupie trzeba zwrócić uwagę na parę istotnych rzeczy.

Przede wszystkim dla każdego ważna chyba będzie kolorystyka i wzór, jakie należy dobrać do powierzchni pomieszczenia. W przypadku dużych łazienek większego znaczenia nie będzie miało, czy ułożona na ścianach glazura będzie w ciemnej czy jasnej kolorystyce, gdyż każda z nich będzie ładnie wyglądać. W łazienkach mniejszych na pewno lepiej zdecydować się na jasne barwy – za ciemne plytki drewnopodobne zmniejszą jeszcze optycznie przestrzeń. To samo jest z rozmiarami płytek.

Obecnie klienci coraz częściej decydują się na naprawdę duże płytki, lecz one także w małej łazience niekoniecznie się sprawdzą. To, o czym wiele osób nie pamięta podczas zakupu, to techniczne parametry, a te również mają duże znaczenie. Zwłaszcza jest to ważne w przypadku płytek na podłogę, które muszą być odporne na mechaniczne uszkodzenia, a poza tym mieć wysoki stopień antypoślizgowości. Jeżeli kupowane są mozaiki gresowe, to te ostatnie cechy mają znacznie mniejsze znaczenie, za to należy sprawdzić nasiąkliwość.

ℹ️ ARTYKUŁ SPONSOROWANY

Dodaj komentarz

Podobne publikacje