Kurtyny PCV – jakie są ich najpopularniejsze metody na zastosowanie

W najróżniejszych halach produkcyjnych czy magazynowych, lecz również i wielu budynkach firmowych często są stosowane różnego rodzaju bramy czy drzwi. Są one montowane one zarówno pomiędzy pomieszczeniami w środku, ale także i na zewnątrz. Jeżeli z takich miejsc będzie się korzystać jedynie raz na jakiś czas, to wtedy mogą być one spokojnie zamykane.

Całkowicie odmiennie przedstawia się sytuacja, kiedy będą przez nie często przechodzić pracujące osoby lub przejeżdżać jakieś firmowe pojazdy, na przykład wózki widłowe. W takim przypadku otwieranie za każdym razem będzie nie tylko mało wygodne, lecz również i zabierające dużą ilość czasu. Ale nie zawsze się da zostawić drzwi całkiem otwarte lub nawet je całkiem ściągnąć. Pomiędzy obiema stronami mogą się bowiem pojawić różnice w temperaturach, jak też kurz, zapylenie czy trudniejsze warunki atmosferyczne.

W takich sytuacjach można jednak pomyśleć o rozwiązaniu, jakie stosuje się z powodzeniem od wielu lat w różnego rodzaju firmach. Mianowicie tu będzie chodziło o kurtyny PCV, wykonane z folii PCV. Dzięki temu, że paski foliowe są różnej grubości i po rozwieszeniu będą na siebie zachodzić, to w skuteczny sposób oddzielają różne pomieszczenia. Ale jednocześnie naprawdę prosto da się przez nie przejechać albo przejść, a po tym bardzo szybko wracają do pierwotnych kształtów. Szerokość takich pasków może wynosić między kilka a kilkanaście centymetrów, a dostępne są one zarówno przezroczyste, najbardziej obecnie popularne, jak również w wielu różnych kolorach.

+Tekst Sponsorowany+

🧾 ARTYKUŁ SPONSOROWANY

Dodaj komentarz