Strona/Blog w całości ma charakter reklamowy, a zamieszczone na niej artykuły mają na celu pozycjonowanie stron www. Żaden z wpisów nie pochodzi od użytkowników, a wszystkie zostały opłacone.
ARTYKUŁ SPONSOROWANY Dom, Ogród

Który typ opału najlepiej kupić na zimę

W naszej strefie klimatycznej zimą często się pojawiają naprawdę niskie temperatury, dlatego ogromną rolę odgrywa ogrzewanie pomieszczeń. Osoby mieszkające w blokach przeważnie mają je zapewnione albo z pobliskiej elektrociepłowni albo wykorzystują piecyki gazowe, zaś właściciele domów muszą o wszystko sami zadbać. W domach instalowane są rozmaite piece, nadal często spotkać można kotły na stałe paliwa, takie jak węgiel Zamość.

O tym, który z opałów zostanie zastosowany, zależy od konstrukcji takiego pieca i parametrów, które posiada. Poszczególne rodzaje opału cechują się różnymi właściwościami, i pod tym kątem również należy wszystko policzyć przed zimowymi zakupami. Najlepsze parametry jeżeli chodzi o cieplną wydajność ma ekogroszek Zamość.

Dzięki odpowiednie metodzie wytwarzania klienci dostają produkt bardzo wydajny, którego zużycie jest chyba najmniejsze spośród wszystkich innych. Znacznie tańszy, lecz również i mający mniejszą wydajność będzie pellet drzewny Zamość. Ten typ opału jest uznawany za ekologiczny i nowoczesny, wytwarza się go ze sprasowanych trocin.

Dzięki niskiej wilgotności drzewny pellet jest znacznie wydajniejszy niż drewno, a oprócz tego cechuje się małą zawartością popiołu oraz siarki. W ostatnim czasie rosnącym zainteresowaniem zaczął się cieszyć pellet ze słomy Zamość. Jego dużą zaletą jest niska cena sprzedaży, która wynosi mniej niż połowę tego co cena węgla, jednak ze względu na opałową wartość będzie go potrzeba też dwukrotnie więcej.

ℹ️ ARTYKUŁ SPONSOROWANY

Dodaj komentarz

Podobne publikacje