Strona/Blog w całości ma charakter reklamowy, a zamieszczone na niej artykuły mają na celu pozycjonowanie stron www. Żaden z wpisów nie pochodzi od użytkowników, a wszystkie zostały opłacone.
ARTYKUŁ SPONSOROWANY Zdrowie

Kosztowności dla mężczyzn

Faceci z reguły nie noszą biżuterii, pomimo tego są takie elementy, jakie pojawiają się w ich codziennej identyfikacji stylu. Co poniektórzy lubą kobiece błyskotki i nie zwracając uwagi na opinie innych po prostu je noszą. Artystyczna biżuteria w wydaniu mężczyzn raczej nie wstępuje w grę. Panowie są w stanie ją co najwyżej produkować, lecz na pewno nie nosić. Raz na czas na ich szyjach może pojawić się wisiorek, bądź naszyjnik, co poniektórzy mają bransoletki, a zaś inni są na wskroś przeciwni noszeniu czegokolwiek.

Z reguły spotykaną błyskotką u męskiej płci, są obrączki ślubne. Noszą je wszyscy żonaci mężczyźni oraz nie ma w nich niczego złego, co by przypominało o ich artystycznych upodobaniach. Figury pochodzenia Adama Darskiego i fani zespołów metalowych noszą biżuterię, której również nie wolno zaliczyć do artystycznej. Są to łańcuszki, zawieszane przy spodniach, bądź kolosalne ilości kolczyków w jednym uchu. Panowie nie wykorzystują jakichkolwiek kompletów biżuterii, albowiem najzwyczajniej w świecie, nie są im one wymagane.

Jeśli jednakże chcą, wystarczy jedynie wstąpić na bransoletka męska. Może nie noszą jej tak z zapałem i nieraz jak są jej twórcami. Można zaobserwować, że najlepszymi, najbardziej rozchwytywanymi projektantami ozdób są mężczyźni. I nie tylko na całym świecie, ale oraz w Polsce. Przykład? Kruk, korporacja, to wszystko dzieło mężczyzn. Co sprawia, iż to oczywiście mężczyźni są lepszymi kreatorami, twórcami niż kobiety? Może to, że tworząc kierują się tym, co pragnęliby ujrzeć na kobiecie. Co pasuje do ich zakresu, temperamentu.

Faceci, kiedy już noszą oraz zakupują biżuterię, wybierają klasyczne srebrne dodatki, takie jak wszelkiego typu sygnety, krótkie łańcuszki, kolczyki czy proste bransolety. Bez jakichkolwiek pobocznych ozdób, czysta klasyka. Co da się łatwo zaobserwować mężczyźni najczęściej, jako swoją biżuterię wybierają… zegarki. Na domiar tego mężczyźni, którzy należą do wskazanych subkultur, mają mniejsze pole do popisu aniżeli kobiety. Właśnie dlatego wyrażają się właśnie przez biżuterię, którą noszą. Tworzenie jej jak oraz określenie nią własnej osobowości.

ℹ️ ARTYKUŁ SPONSOROWANY

Dodaj komentarz

Podobne publikacje