Strona/Blog w całości ma charakter reklamowy, a zamieszczone na niej artykuły mają na celu pozycjonowanie stron www. Żaden z wpisów nie pochodzi od użytkowników, a wszystkie zostały opłacone.
ARTYKUŁ SPONSOROWANY Motoryzacja, Transport

Kłopoty z autem? Holowanie pomoże

Kiedy prowadzony przez nas samochód odmawia posłuszeństwa na trasie wtenczas niekiedy jest to dla nas po prostu tragedia. Kiedy tak właściwie albowiem wyruszamy w drogę mamy za cel dotrzeć w określone miejsce, a nie odkryć się gdzieś w szczerym polu czy także w jakieś miejscowości, w której nie mamy nic do załatwienia. Obligatoryjny postój to nic rozkosznego. Kiedy tak właściwie sytuacja jest poważna potrzebna będzie nam pomoc. Wtenczas przyda się pomoc drogowa. Nie każdy ma albowiem bliskich, którzy mogą go z takich komplikacji wyciągnąć. Dlatego również pomoc drogowa ma zajęcia całkiem mnóstwo.

Nasza decyzja w pokaźnym stopniu zależy od tego czy tak oznaczana profesjonalna usługa assistance mieści się w pakiecie naszego ubezpieczenia. Wtedy nie poniesiemy bo pobocznych kosztów połączonych ze skorzystaniem z fachowej pomocy. Kiedy natomiast nie mamy takiej opcji w pakiecie na pewno taniej wyjdzie nam skorzystanie z pomocy rodziny lub ewentualnie przyjaciół. Jednakże wszystko zależy od prowadzonej przez nas decyzji.

Pomoc drogowa działa naturalnie na terenie całego kraju oraz przez całą dobę, jednakże mnóstwo kosztuje. Nie ma nic gorszego niż kiedy awaria auta dopadnie nas na trasie szybkiego ruchu czy na autostradzie. W owym czasie jesteśmy skazani na usługi fachowych firm, jakie absorbują się przewozem uszkodzonych samochodów do stacji naprawczych – odpalanie auta Katowice. Na autostradzie nie można bowiem holować auta. Nie ma zatem możliwości skorzystania z pomocy kogoś bliskiego kto zabrałby nas z tego miejsca. Profesjonalna pomoc drogowa ma natomiast prawo zabrać nasze uszkodzone auto z tej trasy i na jej usługi jesteśmy skazani w takim wypadku.

Warto najpierw spowodować jaki zakres ma pakiet assistance, jaki znajduje się w zakresie naszego ubezpieczenia. Mają one bo własne ograniczenia w aspekcie gratisowego usuwania zepsutego auta i tym podobnych. Większość firm oferuje takie usługi gratis wyłącznie w odległości do 150 kilometrów od miejsca zarejestrowania auta. Można jednakże odkryć firmy, które powiększają ten zakres. Jeżeli dużo podróżujemy należałoby pomyśleć o tym aspekcie nim podpiszemy umowę. Jeśli jednakże jeździmy głównie po mieście, wówczas wystarczy nam opcja podstawowa.

ℹ️ ARTYKUŁ SPONSOROWANY

Dodaj komentarz

Podobne publikacje