Strona/Blog w całości ma charakter reklamowy, a zamieszczone na niej artykuły mają na celu pozycjonowanie stron www. Żaden z wpisów nie pochodzi od użytkowników, a wszystkie zostały opłacone.
Motoryzacja, Transport

Kierowanie autami przez osoby niepełnosprawne – jakie są możliwości

Urządzenia firmy Veigel są innowacyjnymi rozwiązaniami, które umożliwiają dopasowanie pojazdu do indywidualnych wymagań i potrzeb osób z ograniczeniami ruchowymi. Produkty te projektowane są z myślą o zagwarantowaniu maksymalnej niezależności i komfortu kierowcom, jakim trudności sprawia korzystanie z tradycyjnych pedałów hamulca i sprzęgła. Umożliwia to wygodne i bezpieczne kierowanie samochodami, co przekłada się na znaczne zwiększenie niezależności osób które mają ruchowe problemy. Pośród sporej oferty wyrobów tej firmy dużym zainteresowaniem cieszy cię ręczny gaz-hamulec, także znany jako RGH. To urządzenie pozwoli za pomocą rąk jednocześnie sterować gazem oraz hamulcem pojazdu, odbywa się to w bardzo prosty i intuicyjny sposób.

Przez to osoby kierujące mają pełną kontrolę nad pojazdem nawet przy pojawieniu się jakiś nietypowych sytuacji podczas jazdy. W ofercie firmy jest dostępne parę modeli tego mechanizmu, różniących się sterowaniem. W niektórych z nich aby dodać gazu trzeba przekręcić dźwignię zgodnie ze wskazówkami zegara, a w niektórych trzeba ją pociągnąć do siebie. Poza tym niektóre modele wyposażone także mogą być w różne dodatkowe funkcjonalności, na przykład takie jak sterowanie klaksonem czy kierunkowskazami. Firma podczas projektowania położyła duży nacisk na bezpieczeństwo. Przede wszystkim to dotyczy zagwarantowania całkowitej kontroli nad pojazdem za pomocą zainstalowanego urządzenia, ale także zmniejszenia ryzyka uszkodzeń ciała podczas wypadku.

+Tekst Sponsorowany+

ℹ️ ARTYKUŁ SPONSOROWANY

Dodaj komentarz

Podobne publikacje