Strona/Blog w całości ma charakter reklamowy, a zamieszczone na niej artykuły mają na celu pozycjonowanie stron www. Żaden z wpisów nie pochodzi od użytkowników, a wszystkie zostały opłacone.
Moda, Uroda

Jakie wady i zalety mają paski wybierające

Idealnie białe zęby to marzenie wielu osób. Lecz nieodpowiednia higiena, palenie papierosów czy też picie dużej ilości kawy sprawiają, że do śnieżnej bieli jest trochę daleko. Dlatego też dużym zainteresowaniem cały czas się cieszą różnego rodzaju zabiegi wybielające, wykonywane w profesjonalnych gabinetach. Jednak jeżeli ktoś miał nie będzie na taki zabieg możliwości finansowych, to może się też zdecydować na zastosowanie wybielających pasków.

Ta metoda również się cieszy sporym zainteresowaniem, przede wszystkim ze względu na znacznie niższą cenę i łatwe użycie. Zanim sięgnie się jednak po to rozwiązanie, to należy się dobrze zapoznać z techniką wybielania i możliwymi zagrożeniami. Jeśli zabieg zostanie nieprawidłowo wykonany, to narazić się można na jakieś problemy. Paski do tej metody wykonuje się z tworzywa sztucznego, które zostało nasączone substancjami chemicznymi. Najczęściej jest to nadtlenek karbamidu albo nadtlenek wodoru, oba są silnymi utleniaczami. Paski należy regularnie nakładać na zęby, dokładnie je dociskając.

Całość wybielania powinno trwać dwa a cztery tygodnie, a rezultaty utrzymują się później przez okres kilku miesięcy. Jak można więc zobaczyć samo stosowanie wcale nie jest trudne, będzie tylko wymagać regularności i dokładności podczas nakładania pasków. Z reguły metoda ta nie powinna powodować żadnych poważnych skutków ubocznych, ale w razie jakiś wątpliwości należy skonsultować wszystko ze swoim dentystą. Precyzja jest o tyle ważna, że jeśli paski nie będą się w pełni stykać z zębami, to pojawić się mogą miejsca o mniejszym wybieleniu, często dość dobrze widoczne nawet z daleka.

Dodatkowo używany na takich paskach preparat jest dość mocny, dlatego trzeba zachować sporo ostrożności i w miarę możliwości unikać dotknięcia języka i dziąseł. Spowodować to może rozmaite podrażnienia, a niekiedy i uszkodzenia miękkich tkanek. Więcej w temacie stosowania takich pasków przeczytać można na różnych internetowych stronach, jakie się znajdzie na przykład wprowadzając w wyszukiwarce hasło paski wybielające crest.

+Tekst Sponsorowany+

ℹ️ ARTYKUŁ SPONSOROWANY

Dodaj komentarz

Podobne publikacje