Strona/Blog w całości ma charakter reklamowy, a zamieszczone na niej artykuły mają na celu pozycjonowanie stron www. Żaden z wpisów nie pochodzi od użytkowników, a wszystkie zostały opłacone.
ARTYKUŁ SPONSOROWANY Usługi

Jak odkryć porządne pole kempingowe?

Przyczepa kempingowa potrzebuje holowania, w następstwie tego potrzebne są konkretne informacje w tym zakresie. Holować wolno przeróżne przyczepy, jednak należy wiedzieć, że ciągnąć wolno tylko oraz jedynie taką przyczepę, której masa całościowa jest niższa od masy auta.

Jeżeli chodzi o kempingowe, znacznie więcej na kampery nowe. Poza tym przepisy honorują ciągnięcie tak nazywanej przyczepy kempingowej lekkiej, jakiej ciężar nie narusza siedemset pięćdziesiąt kilogramów. Jeśli z kolei dysponujemy wozem terenowym oraz będziemy chcieli ciągnąć za sobą ciężką przyczepę, być może będzie konieczne postaranie się o ponadprogramowe uprawnienia do holowania.

Zapoznając się z kwestią holowania, warto też sięgnąć do rozporządzeń technicznych, aut i przyczep. W homologacji, a również w każdym dowodzie rejestracyjnym pojazdu jest wskazana maksymalna masa holowanej przyczepy. Również w kodeksie drogowym jesteśmy w stanie znaleźć kilka przepisów, związanych z przyczepami. Pomiędzy każdą przyczepą, a holującym ją autem musi znajdować się połączenie w postaci linki lub łańcucha.

ℹ️ ARTYKUŁ SPONSOROWANY

Dodaj komentarz

Podobne publikacje