Strona/Blog w całości ma charakter reklamowy, a zamieszczone na niej artykuły mają na celu pozycjonowanie stron www. Żaden z wpisów nie pochodzi od użytkowników, a wszystkie zostały opłacone.
ARTYKUŁ SPONSOROWANY Tech, IT

Internetowa strona – jakie są etapy jej projektowania

Jeśli ktoś podejmie decyzję o tym, aby zrobić stronę internetową dla siebie, to powinien rozpocząć od tego, aby znaleźć sprawdzonego wykonawcę. Jak pokazuje praktyka, wcale tak łatwo z tym nie jest. Z takich też powodów zanim się wpisze w wyszukiwarkę słowa sklep internetowy i sprawdzi uzyskane wyniki, to warto nad paroma sprawami się dobrze zastanowić.

Po pierwsze trzeba dokładnie wiedzieć, jakie będzie się miało wymagania względem funkcjonalności i wyglądu. Ma to o tyle znaczenie, że początkowym etapem projektu jest dokładne uzgodnienie zakresu prac oraz wymagań. A to przekłada się z kolei na czas realizacji oraz koszty jakie będzie trzeba ponieść. Poszukując firmy do takiego projektu warto zobaczyć, jakim posiada ona doświadczeniem i kompetencjami, a także jakich technologii używa. Jeżeli będzie taka możliwość, to można przeglądnąć dotychczasowe projekty, one mogą dużo powiedzieć na temat jakości wykonywanych prac. Można też poprosić o rekomendacje, jeśli nie było żadnego problemu z projektami, to takie z pewnością się dostanie.

Niewątpliwie istotną rzeczą podczas wyboru jest kwestia umowy, terminów oraz ceny. Z pewnością nie należy decydować się bezkrytycznie na najtańsze oferty, ponieważ jest to trochę ryzykowne. Niskie ceny nierzadko przekładają się na tak samo niską jakość, i później liczne problemy z działaniem czy wyglądem nowej strony. Zdecydowanie lepiej jest zapłacić nieco więcej, ale być pewnym, że wszystko zostanie wykonane jak należy.

ℹ️ ARTYKUŁ SPONSOROWANY

Dodaj komentarz

Podobne publikacje