Strona/Blog w całości ma charakter reklamowy, a zamieszczone na niej artykuły mają na celu pozycjonowanie stron www. Żaden z wpisów nie pochodzi od użytkowników, a wszystkie zostały opłacone.
ARTYKUŁ SPONSOROWANY Usługi

Innowacyjne podejście do uczenia się języka

Propozycja dla osób interesujących się rozszerzaniem posiadanych kompetencji językowych w Lingua Nova prezentuje się nad wyraz korzystnie. Można wybierać pośród tego typu propozycji jak: szkolenia językowe, angielski branżowy, audyty językowe, tłumaczenia, egzaminy, język polski dla obcokrajowców, przygotowanie do rozmowy kwalifikacyjnej, lektoraty na uczelniach wyższych, spotkania integracyjne, czy wynajem sal szkoleniowych. Dla zainteresowanych jest również dostępna propozycja specjalna.

Decydując się na angielski dla firm Warszawa kursanci każdorazowo mają pewność, że poza kwestiami podstawowymi będzie realizowane to, co jest dostosowane do specyfiki ich firmy. Zwykle klienci decydują się na kursy językowe Warszawa, jakie każdorazowo poprzedzi analiza oczekiwań językowych określonej grupy. Na tej podstawie wyznaczony jest harmonogram kursu. W efekcie słuchacze są usatysfakcjonowani. Innym, równie ochoczo wybieranym szkoleniem jest polski dla firm dla obcokrajowców.

Szczegółowy przebieg kursu z tej kategorii opublikowany jest na witrynie www. W opcji szkolenia językowe Warszawa szczególne miejsce zajmą szkolenia z angielskiego branżowego. Grupy zawodowe, które mogą korzystać z zajęć to: lekarze, ratownicy medyczni, pielęgniarze, opiekunki, farmaceuci, obsługa pacjenta, osoby pracujące w turystyce i branży hotelarskiej, przedstawiciele branży gastronomicznej. Są to również kursy dla osób z dziedzin jakimi są: kryminalistyka, usługi pogrzebowe, IT, zdalna obsługa klienta, eventy online, energetyka, prawo, straż pożarna i logistyka.

ℹ️ ARTYKUŁ SPONSOROWANY

Dodaj komentarz

Podobne publikacje