Strona/Blog w całości ma charakter reklamowy, a zamieszczone na niej artykuły mają na celu pozycjonowanie stron www. Żaden z wpisów nie pochodzi od użytkowników, a wszystkie zostały opłacone.
ARTYKUŁ SPONSOROWANY Budownictwo, Przemysł

Ekskluzywne apartamenty na wodzie od firmy SHOGUN HOUSEBOAT

Zabezpieczenia oraz wystrój w domu na wodzie od firmy SHOGUN HOUSEBOAT to najlepsze dowody tego, że jest to inwestycja jakiej opłaca się się podjąć. Podłoga na dolnym pokładzie jest zabezpieczona technicznie, termicznie, dźwiękowo, jak i przeciw wilgoci. Jej powierzchnię do wykorzystania budują wysokogatunkowe, wodoodporne winylowe panele podłogowe. W łazience można natomiast wyszukać zrobione z ceramiki płytki podłogowe.

Ściany zewnętrzne zabezpieczane są przed warunkami atmosferycznymi konstrukcją pod postacią wysokiej jakości paneli elewacyjnych. Wszystkie ścianki od środka wyłożone są natomiast panelami ściennymi. Ścianki wewnętrzne także są nimi wyłożone, a na dodatek pozostały wytłumione dźwiękowo. Każdy dom na wodzie ma okna z polichlorku winylu, z dwoma szybami, zespolone z elewacją. Drzwi wejściowe na dziobie wyposażone są w zamek patentowy. Dach posiada przeciwdeszczowe zabezpieczenie oraz dopasowany jest elewacją do tarasu rekreacyjnego. Konstrukcja jaką ma pływający dom jest zrobiona ze stali, zespawana oraz ocynkowana ogniowo.

Podstawę stanowią z kolei mocne elementy wypornościowe, czyli osiem pływaków z polietylenu zamocowanych do elewacji zrobionej ze stali pod dolnym pokładem. Luksusowe apartamenty pływające SHOGUN HOUSEBOAT to ciekawa alternatywa dla osób, które nie chcą spędzać urlopu w obiekcie hotelowym lub chcą pozostać oddzielone od pozostałych osób. Domy na wodzie są zaprojektowane bazując na wysokich standardach, co potwierdzają certyfikaty oraz kupujący mogą wierzyć w to, iż dobiorą idealne wyjście.

ℹ️ ARTYKUŁ SPONSOROWANY

Dodaj komentarz

Podobne publikacje