Strona/Blog w całości ma charakter reklamowy, a zamieszczone na niej artykuły mają na celu pozycjonowanie stron www. Żaden z wpisów nie pochodzi od użytkowników, a wszystkie zostały opłacone.
ARTYKUŁ SPONSOROWANY Budownictwo, Przemysł

Ekrany spawalnicze od producenta Kiner

Ekrany spawalnicze od producenta Kiner są przegrodami ochraniającymi przed promieniowaniem świetlnym, zarówno IR jak i UV wyemitowanym przez łuk spawalniczy. Zbudowane są one z lżejszej konstrukcji ze stali oraz wypełnienie z trudnopalnej folii do spawania. Oferta zakładu obejmuje stałe parawany spawalnicze lżejsze, będące niezbyt ciężkimi konstrukcjami metalowymi, uzupełnionymi arkuszem folii spawalniczej o grubości niecałe 0,4 mm.

Folia udostępniona jest w czterech wersjach kolorystycznych, mających różny stopień przezroczystości. Z uwagi na to, że producent ma świadomość, iż klienci mogą posiadać różne oczekiwania, udostępnia ekrany spawalnicze w 2 opcjach odróżniających się szerokością.

Specjalną opcją w katalogu są ekrany spawalnicze w wersji mobilnej. Ich szczegółowa specyfikacja podana jest na witrynie internetowej. Każdy z ekranów spawalniczych ma za zadanie ochraniać osoby, które wykonują własne obowiązki zawodowe obok stanowiska spawalniczego, a nie mają specjalistycznej odzieży spawalniczej. Osłona przed promieniowaniem podczerwonym, UV oraz rozbłyskami światła niebieskiego są zagwarantowane.

Oferowane opcje spełnią oczekiwania normy spawalniczej EN ISO 25980. Klienci, którzy decydują się na wersje z dodatkowymi lamelami o grubości 2 milimetrów są osłonieni przed poparzeniem iskrami oraz roztopionymi odpryskami metalu. Folia PCV stanowiąca wypełnienie ekranu jest ciężkopalna oraz zapobiega rozprzestrzenieniu się na wypadek pojawienia się ognia. Zleceniodawcy mogą zdecydować się na zamówienie folii zrobionej według indywidualnych reguł.

ℹ️ ARTYKUŁ SPONSOROWANY

Dodaj komentarz

Podobne publikacje