Strona/Blog w całości ma charakter reklamowy, a zamieszczone na niej artykuły mają na celu pozycjonowanie stron www. Żaden z wpisów nie pochodzi od użytkowników, a wszystkie zostały opłacone.
Inne

Czy opłaca się kupować wtryskiwacze po regeneracji

Poważniejsza usterka auta to dla jego właściciela spore problemy, bowiem koszty związane z jej naprawą mogą być naprawdę wysokie. Zwłaszcza dotyczy to pojazdów posiadających silniki wysokoprężne, jakie często sprawiają wiele niespodzianek.

Z pewnością z dużym wydatkiem trzeba się liczyć przy usterce turbosprężarki czy koła dwumasowego, ceny za naprawę będą się tu zaczynać od kilkuset a niekiedy kończą na kilkunastu tysiącach złotych. O podobnych czy nawet i większych kwotach także się mówi, jeśli posłuszeństwa odmówią wtryski.

Objawy tego są charakterystyczne, bowiem silnik zaczyna słabiej pracować i pojawiają się wahania obrotów. Jeśli takie objawy zostaną zauważone, to należy wybrać się w miarę szybko do warsztatu, który sprawdzi dokładnie jak wygląda sytuacja. Jeżeli rzeczywiście uszkodzeniu uległy wtryskiwacze do diesla, to właściciel będzie się musiał dobrze zastanowić, co robić z tym dalej. Kupno wtrysków nowych to wysoki koszt, z uwagi na to, że dostępne są one jedynie w serwisach danych marek. Ale można też pomyśleć nad kupnem regenerowanych, które parametrami nie będą odbiegać od oryginalnych, a ich cena będzie znacznie korzystniejsza.

Przy zakupie przede wszystkim podać należy sprzedawcy numer produktu, przykładowo wygląda on tak 0445117045 Jeżeli taki wtrysk będzie się znajdował na stanie, to praktycznie na następny dzień powinno się go otrzymać. Ta szybkość jest kolejną zaletą zakupu regenerowanych wtrysków, bo na nowe czasem czekać trzeba znacznie dłużej.

+Artykuł Sponsorowany+

ℹ️ ARTYKUŁ SPONSOROWANY
1 komentarz
  1. Norbert 3 miesiące ago

    +Reklama+
    Gotowy na chłodzenie? Wybierz firmę w swoim mieście i ciesz się komfortem w swoim domu! Firma montuje klimatyzację, dostosowaną do Twoich potrzeb. ❄️ Sprawdź ofertę na klimatyzacja Gorzów.

Dodaj komentarz

Podobne publikacje